Reg. nr. 11270984
    Punane tn. 56, 13619 Tallinn
    Turvajuht 58112111
    Klienditeenindus 55551574
    info@valvetorngrupp.ee
    Telefon, faks 6009333
    A/a 221031663554 Hansapank


EST | RUS 
Korteriühistule
  Praktiliselt vajavad turvafirma teenuseid vähemal või enamal määral kõik korteriühistud. Sõltuvalt kliendi soovidest ja nõudmistest soovitavad meie spetsialistid optimaalseid ja individuaalseid lahendusi. Korteriühistute poolt kõige sagedamini nõutavad teenused:

 • Patrullteenus: Meie patrullekipaaži süstemaatilised kontrollreidid eelnevalt kokkulepitud graafiku alusel, Teie korteriühistu majade ja muude objektide (trepikojad, trepiplatvormid, piirdega territooriumid, hooned, keldrid, pööningud jne). Ebasoovitatavate isikute, samuti õigusvastaste tegude või nende tagajärgede avastamise korral objektil rakendavad patrullekipaaži turvatöötajad viivitamatult kõiki vajalikke meetmeid, et vältida edasist kahju. Asetleidnud sündmusest informeeritakse viivitamatult ka klienti, aga vajaduse korral ka operatiivteenistusi (kiirabi, politsei, tuletõrje jne). Lisaks sellele võivad patrullid kontrollida ka korteriühistu valvurite tööd (valvurite kohustuse täitmist, kontrollida alkomeetri abil jne).

 • Videovalve: Võimaldab ööpäevaringselt reaalajas jälgida Teie korteriühistu objekte. Reeglina on otstarbekam paigaldada selliseid vaatluskaameraid trepikodadesse (vaadeldes korterelamuid), kus sageli reostatakse, juuakse alkohoolseid jooke või tarvitatakse narkootilisi aineid, samuti parklas ja hoone perimeetri ümbruses või territooriumil.

 • Tehniline valve: Turvafirma jälgib korteriühistu valvatavat objekti (need võivad olla korteriühistu elanike korterid või muud objektid) kõrgekvaliteetse täiusliku turvaseadmetekompleksi abil, mis on ühenduses valvekeskusega nii telefoniliinide kui ka raadiosidevahendite kaudu. Häire korral saadetakse viivitamatult objektile kõige lähemal asuv patrullekipaaž või ekipaažid. Lisaks meie enda patrullteenistusele, on meil koostööleping ka Desperado Turvateenistuse AS-iga, mis võimaldab meil häire korral reageerimiskiirust maksimaalselt suurendada.

 • Mehitatud valve: Käesolev teenus eeldab meie firma ühe või mitme turvatöötaja pidevat viibimist valvataval objektil kokkulepitud ajal, eesmärgiga ennetada ja tõkestada ebaseaduslikke toiminguid, mis on suunatud valvatava objekti, sellel territooriumil asuvate inimeste ja vara vastu. Turvatöötajad teostavad sissepääsuloa kontrollrežiimi. Sellise tegevusega luuakse elanikele tunduvalt turvalisem keskkond.

 • Varavalve:

  - Sissepääsulubade kontrollsüsteemi tagamine. Vastavalt kliendi soovile võib see olla näiteks – sisemine ainult nimekirja lausel, isikuttõendava dokumendi esitamisel või siis lubade alusel. Samuti on võimalik paigutada ka sissepääsulubade elektroonikasüsteeme.

  - Korteriühistu territooriumil asuvate inimeste, vara või objekti vastu suunatud ebaseaduslike tegude ärahoidmine ja takistamine

  - Korteriühistu parkla kontroll

  - Turvasüsteemide kontroll. Vajadusel võib selliseid süsteeme (tuletõrjesignalisatsioon, valvesignalisatsioon, juurdepääsu kontrollsüsteem, objekti videovaatlus ) paigaldada igasse korterisse või siis ainult korteriühistu või selle rentnike tööruumidesse. See on eriti efektiivne kompleksis füüsilise valvega, kuna võimaldab häirele reageerimiskiirust maksimaalselt tõsta.

  Korteriühistutele on ettenähtud paindlik soodustuste süsteem!

  « Tagasi

 •  
  Koostööpartnerid:

  Desperado Turvateenistus

  Orvos Monitooring
  © 2008 Valvetorn Grupp OÜ | Kõik õigused reserveeritud