Reg. nr. 11270984
    Punane tn. 56, 13619 Tallinn
    Turvajuht 58112111
    Klienditeenindus 55551574
    info@valvetorngrupp.ee
    Telefon, faks 6009333
    A/a 221031663554 Hansapank


EST | RUS 
Tehnilise valve teenus
  Teie objekti jälgimine valvekeskuses lokaalse häiresüsteemi abil, mis on paigaldatud objektile ja ühendatud valvekeskusega raadio-, GSM või telefonimodemi kaudu.

Kui valvekeskus saab häiresignaali tüübiga "Sissetung", "Tulekahju", "Paanika", suunatakse objektile viivitamatult kõige lähemal viibiv patrullekipaaž. Patrullteenistuse töötajad selgitavad kohapeal välja häiresignaali põhjuse: viivad läbi objekti välise ülevaatuse, sissemurdmise jälgede avastamise korral aga ka siseruumide ülevaatuse. Ülevaatuse tulemustest teatatakse viivitamatult valvekeskusele, kes otsustab olukorrast sõltuvalt edasise tegutsemise üle: kutsub välja politsei, tuletõrje (vajadusel ka päästeteenistuse). Kui patrullteenistuse töötajad avastavad teie objektil kõrvalisi isikuid, kes viibivad seal ebaseaduslikult või on ohtlikud teile või teie objekti julgeolekule, võtavad nad tarvitusele nende kinnipidamiseks vajalikud meetmed. Tulekahju avastamisel püüavad nad võimalikult piirata selle levikut.

Teave sündmuse kohta edastatakse kohe teile või teie kontaktisikutele. Patrullteenistuse töötajad ei lahku objektilt kuni teie saabumiseni. Teenuse maksumus sisaldab nende viibimist objektil kuni 60 minutit. Patrullteenistuse töötajate edasine viibimine objektil on tasuline. Patrullekipaaži väljasõit häire korral on samuti teenuse maksumuse sees (välja arvatud väljasõit kliendi enda poolt põhjustatud valehäirete peale).

Iga väljasõit fikseeritakse vastava aktiga.

Koostööpartner on DESPERADO TURVATEENISTUSE AS, kelle valvekeskus jälgib Teie objekti ja patrullmasinad reageerivad Teie objektilt saabuvale häirele.

Häisresüsteemi kasutamise üldtingimused

« Tagasi

 
Koostööpartnerid:

Desperado Turvateenistus

Orvos Monitooring
© 2008 Valvetorn Grupp OÜ | Kõik õigused reserveeritud